| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | sunxiang |
| Πιστοποίηση: | SGS ISO FSC |
| Αριθμό μοντέλου: | SUNXIANG10 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τόνος |
|---|---|
| Τιμή: | Discuss |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ρόλος φύλλων |
| Όνομα προϊόντος: | Δοκιμαστικό χαρτί με επίστρωση μίας όψης | Χρώμα: | Λευκό καφέ |
|---|---|---|---|
| Επένδυση: | μία πλευρά λευκή, μία πλευρά καφέ | Υλικό: | 100% παρθένος ξυλοπολτός |
| Στάθμευση: | Φύλλα, ρολό | Χρήση: | Συσκευασία Τροφίμων |
| Χρόνος ανοχής: | 5 έως 20 εργάσιμες ημέρες | Ποσότητα φόρτωσης: | 18 τόνοι ανά 20 πόδια/25 τόνοι ανά 40 πόδια |
| Επισημαίνω: | Χαρτί επικάλυψης δοκιμής 300gm,χάρτινα υφάσματα kraft υψηλής λευκότητας,Εφοδιασμός συσκευασίας τροφίμων με αυγό |
||
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χάρτινο περιτύλιγμα δοκιμής επικαλυμμένο από μία πλευρά |
| Αριθμός βαρών | 300 γραμμάρια |
| Υλικό | 100% παρθένος ξύλινος χαρτοπολτού |
| Χρώμα | Μια πλευρά λευκή, μια πλευρά καφέ. |
| Επιχρισμός | Με επικάλυψη μεμονωμένης πλευράς |
| Λευκότητα | Υψηλή |
| Σκληρότητα | Εξαιρετικό, αντι παραμόρφωση |
| Τυπικό μέγεθος φύλλου | 700*1000mm, 800*900mm |
| Τυποποιημένο πλάτος κυλίνδρου | 610mm, 710mm, 800mm, 900mm, 1000mm |
| Κανονικό μέγεθος αποθέματος | 787mm, 889mm, 1092mm, 1194mm |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| Δείγμα | Δωρεάν δείγματα διαθέσιμα |
| Συσκευή | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος | Υποστηριζόμενη |
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
| Εμπορικοί όροι | EXW, FOB, CIF |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
| Χρόνος παραγωγής | 3-20 εργάσιμες ημέρες |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι Guangzhou, Λιμάνι Shenzhen |
| Μεταφορές | Με θαλάσσια, αεροπορική ή ταχεία παράδοση |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mary
Τηλ.:: +8619902632027
FSC 635mm × 914mm Αδιάβροχο C1S Τέχνη Τροφίμων Χαρτί συσκευασίας για κουτιά takeaway
80g 90g Λευκά λευκά φύλλα χάρτη υγρής αντοχής για ετικέτες μπουκαλιών μπύρας
100gsm 300gsm Ψηφιακή Εκτύπωση Laser Επικαλυμμένο Χαρτί Γυαλιστερό Ματ Φινιρίσματα Πακέτο Ream FSC
230gm 250gm 300gm C1S Λευκό χαρτόνι FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80gsm C2S Τέχνη χαρτί επικαλυμμένο χαρτί 23 36" 20 30" Ream Pack επικαλυμμένο χαρτί
FSC 160gsm 225gsm 350gsm Χαρτί Κραφτ Παρθένο PE Food Grade για Χαρτόνια Συσκευασίας
Ανθεκτικό στο νερό χαρτί κραφτ υγρής αντοχής 70gsm 80gsm για ετικέτα μπύρας FSC
54G 56G Διαπνέουσα αδιάβροχη προστατευτική σακούλα με επίστρωση κεριού Κίτρινο εξωτερικό χαρτί FSC