| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | sunxiang |
| Certificering: | SGS ISO FSC |
| Modelnummer: | SUNXIANG10 |
| Min. bestelaantal: | 1Ton |
|---|---|
| Prijs: | Discuss |
| Verpakking Details: | bladbroodje |
| Productnaam: | Eénzijdig gecoat testpapier | Kleur: | Wit bruin |
|---|---|---|---|
| Coating: | één kant wit, één kant bruin | Materiaal: | 100% nieuwe houtpulp |
| Parkeren: | Platen, rollen | Gebruik: | Voedselverpakking |
| Doorlooptijd: | 5 tot 20 werkdagen | Hoeveelheid laden: | 18 ton per 20 voet/25 ton per 40 voet |
| Markeren: | 300 gram bekleed testlinerpapier,kraftlinerpapier met een hoge witte,ei-taart voedseldoosliner |
||
| Item | Details |
|---|---|
| Productnaam | Eénzijdig gecoat testpapier |
| Gramgewicht | 300 gsm |
| Materiaal | 100% Maagdelijke houtpulp |
| Kleur | Eén kant wit, één kant bruin |
| Coating | Enkelzijdig gecoat |
| Witheid | Hoog |
| Stijfheid | Uitstekend, anti-vervorming |
| Standaard velformaat | 700*1000mm, 800*900mm |
| Standaard rolbreedte | 610 mm, 710 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm |
| Normale voorraadgrootte | 787 mm, 889 mm, 1092 mm, 1194 mm |
| MOQ | 1 ton |
| Steekproef | Gratis monsters beschikbaar |
| Verpakking | Verpakt met kraftpapier |
| Aangepast formaat | Ondersteund |
| Item | Details |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
| Handelsvoorwaarden | EXW, FOB-, CIF |
| Levertijd | 5-15 werkdagen na ontvangst van de aanbetaling |
| Productiedoorlooptijd | 3-20 werkdagen |
| Laadhaven | Guangzhou-haven, Shenzhen-haven |
| Vervoer | Over zee, door de lucht of via expreslevering |
Contactpersoon: Mary
Tel.: +8619902632027
FSC 635 mm × 914 mm waterdicht C1S Art Food Wrapping Paper voor take-away dozen
80 g 90 g Wit natte sterkte gebleekt papier voor bierflessenetiketten
100 gr 128 gr 157 gr Wit gecoat karton Brilliant gecoat gezicht C2S Sofa papier 81x116cm
100 g/m² 300 g/m² Digitaal Laserprinten Gestreken Papier Glans Mat Afwerkingen Pak FSC
230 g/m² 250 g/m² 300 g/m² C1S wit karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80 gram C2S kunstpapier bedekt papier 23 36" 20 30" ream pack bedekt karton
Waterbestendig Kraftpapier 70 gsm 80 gsm Voor bierlabel FSC
54G 56G Adembare waterdichte, met was beklede beschermende zak Geel buitenpapier FSC