| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Sunxiang |
| Orzecznictwo: | FSC ISO SGS |
| Numer modelu: | Sunxiang01 |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie w arkusze i rolki |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 6000 ton |
| Nazwa papieru: | Papier powlekany | Materialne: | 100% dziewiczej pulpy |
|---|---|---|---|
| Producent: | C2S C1S | Standardowy rozmiar arkusza: | 787*1092 mm, 889*1194 mm |
| Gramatura: | 80g, 90g, 100g, 105g, 115g, 120g, 128g, 150g, 157g, 200g, 216g, 250g, 300g, 330g, 350g | Typ powłoki: | Pokryty |
| Powszechne zastosowania: | Opakowania, okładki książek, plakaty i ekspozytory | Załaduj ilość: | 22 ton/20 stóp; 25 ton, 40 stóp |
| Podkreślić: | Papier powlekany certyfikowany przez FSC,Papier do druku C1S,kartonu powlekanego do notebooków |
||
| Nazwa produktu | Papier sztuki powlekany C1S / C2S |
| Grammaż papieru (GSM) | 80g, 90g, 100g, 105g, 115g, 120g, 128g, 150g, 157g, 200g, 216g, 250g, 300g, 330g, 350g |
| Surowce | 100% masy drewna pierwotnego + powłoka gliny kaolinowej |
| Rodzaj powłoki | C1S (przykryte z jednej strony) /C2S (przykryte z dwóch stron) |
| Wykończenie powierzchni | Brilliant / Maty (nieobowiązkowe) |
| Poziom jakości | Stopień |
| Kolor | Czyste białe |
| Wielkość na zamówienie | 1 × 1 m, 1,2 × 1,2 m lub dostosowane na żądanie |
| Metoda pakowania | Wręby / Wręby / Opakowania masowe z paletami |
| Wymiar opakowania | 100 cm × 100 cm × 80 cm |
| Waga brutto na opakowanie | 7500,00 kg |
| MOQ | 1 × 20GP kontener (20 ton) |
| Czas realizacji | 20 dni roboczych od potwierdzenia płatności |
| Marka i pochodzenie | Marka: Sunxiang. |
Osoba kontaktowa: Mary
Tel: +8619902632027
FSC 635mm×914mm Wodoodporny papier C1S do pakowania żywności do pudełek na wynos
80 g 90 g Białe papiery wybielone o wilgotnej wytrzymałości do etykiet na butelki piwa
100 gm 300 gm Cyfrowa drukowanie laserowe Papier powlekany Gloss Matte Finishes Ream Pack FSC
230gsm 250gsm 300gsm C1S Biały karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80gsm Papier artystyczny C2S Papier powlekany 23 36" 20 30" Opakowanie ryzowe Karton powlekany
FSC 160gsm 225gsm 350gsm Papier Kraft spożywczej jakości PE Virgin do pudełek do pakowania i tektury
Wodotrzymałość Włókna Włókna Papier Kraft 70gm 80gm Dla Piwa Etykieta FSC
54G 56G Oddychająca, wodoodporna, woskowo powlekana torba ochronna, żółty papier zewnętrzny FSC