| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Sunxiang |
| Certificering: | FSC ISO SGS |
| Modelnummer: | SUNXIANG01 |
| Min. bestelaantal: | 1Ton |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Blad & broodjesverpakking |
| Levertijd: | 7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 6000 ton |
| Artikelnaam: | Nieuwe witte kraftpapier | Gsm: | 80-140 gsm |
|---|---|---|---|
| Andere kleuren: | Wit/bruin | Toepassingen: | rijstzakken |
| Afdrukken: | Offsetdruk | Pulpachtig type: | Mechanische Pulp |
| steekproef: | Vrij in A4 | Gecertificeerd: | FSC, ISO en SGS |
| Markeren: | FSC-gecertificeerd puur wit kraftpapier,krafttpapier met hoge stijfheid voor meelzakken,krafttpapier van 140 gm voor rijstzakken |
||
| Productnaam | Maagdelijk wit kraftpapier |
|---|---|
| Gramgewicht | 80 g/m², 100 g/m², 120 g/m², 140 g/m² |
| Kleur | Wit / Bruin |
| Grondstof | Chemisch-mechanische pulp, 100% zuivere houtpulp |
| Compatibiliteit met afdrukken | Offsetdruk |
| Standaard velformaat | 787×1092mm, 889×1194mm |
| Standaard rolformaat | 787×1092mm, 889×1194mm |
| MOQ | 1 ton voor standaardformaat; 10 ton voor speciaal aangepast formaat |
| Jaarlijkse productie | 50.000 ton |
| 20FT containerladen | 13 - 15 ton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T: 30% aanbetaling vooraf, 70% saldo vóór laden |
| Verpakkingsvorm | In vellen / In jumborollen |
Contactpersoon: Mary
Tel.: +8619902632027
FSC 635 mm × 914 mm waterdicht C1S Art Food Wrapping Paper voor take-away dozen
80 g 90 g Wit natte sterkte gebleekt papier voor bierflessenetiketten
100 gr 128 gr 157 gr Wit gecoat karton Brilliant gecoat gezicht C2S Sofa papier 81x116cm
100 g/m² 300 g/m² Digitaal Laserprinten Gestreken Papier Glans Mat Afwerkingen Pak FSC
230 g/m² 250 g/m² 300 g/m² C1S wit karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80 gram C2S kunstpapier bedekt papier 23 36" 20 30" ream pack bedekt karton
Waterbestendig Kraftpapier 70 gsm 80 gsm Voor bierlabel FSC
54G 56G Adembare waterdichte, met was beklede beschermende zak Geel buitenpapier FSC