| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Sunxiang |
| Certificering: | FSC ISO SGS |
| Modelnummer: | SUNXIANG01 |
| Min. bestelaantal: | 1Ton |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Blad & broodjesverpakking |
| Levertijd: | 7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 6000 ton |
| Productnaam: | PE-bekerpapier | Gsm: | 170 gm-400 gm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Wit, Bruin, enz | Gecoat: | Enige PE of Dubbele PE |
| Gebruik: | Cupstock -papier | Verpakkingsformulier: | Haspel, blad, ream |
| Maat: | 24“ x 36“ | steekproef: | Vrij in A4 |
| Markeren: | bamboepulppapier koppenvoorraad,PE-gecoate koppenvoorraad papierrol,160GSM kraftpapier voor koppen |
||
| Productnaam | PE-gecoat cupstockpapier |
| Coatingtype | Enkele PE / Dubbele PE |
| Grondstof | 100% Maagdelijke Houtpulp / 100% Pure Bamboepulp |
| Basispapier GSM | 160 gsm, 170 gsm, 180 gsm, 190 gsm, 200 gsm, 210 gsm, 230 gsm, 250 gsm, 300 gsm, 320 gsm, 350 gsm, 400 gsm |
| Gewicht PE-coating | 10 g/m² - 36 g/m² |
| Bladformaten | 600×900mm, 700×1000mm, 787×1092mm, 880×1194mm |
| Rolgrootte | Aangepaste breedte boven 600 mm |
| Certificeringen | ISO, FSC, SGS, FDA |
| Verpakkingsmethode | Op rollen/vellen/riemen; Omwikkeld met kraftpapier + PE-folie, voorzien van hoekbeschermers, geladen op massief houten pallets |
| 20GP laden | 15 - 17 ton |
| 40GP laden | 25 ton |
| Toonaangevende haven | Shenzhen / Guangzhou-haven |
| Doorlooptijd | Op voorraad: circa 7 dagen Normale bestelling: 30 dagen Buiten het seizoen: binnen 15 werkdagen |
| Handelsvoorwaarden | FOB-, EXW, CFR, CIF |
Contactpersoon: Mary
Tel.: +8619902632027
FSC 635 mm × 914 mm waterdicht C1S Art Food Wrapping Paper voor take-away dozen
80 g 90 g Wit natte sterkte gebleekt papier voor bierflessenetiketten
100 gr 128 gr 157 gr Wit gecoat karton Brilliant gecoat gezicht C2S Sofa papier 81x116cm
100 g/m² 300 g/m² Digitaal Laserprinten Gestreken Papier Glans Mat Afwerkingen Pak FSC
230 g/m² 250 g/m² 300 g/m² C1S wit karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80 gram C2S kunstpapier bedekt papier 23 36" 20 30" ream pack bedekt karton
Waterbestendig Kraftpapier 70 gsm 80 gsm Voor bierlabel FSC
54G 56G Adembare waterdichte, met was beklede beschermende zak Geel buitenpapier FSC