| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Sunxiang |
| Orzecznictwo: | FSC ISO SGS |
| Numer modelu: | Sunxiang01 |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie w arkusze i rolki |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 6000 ton |
| Nazwa papieru: | Papier rozpalony pojedynczej twarzy | Gramatura: | 90 g/m2 + 110 g/m2, 110 g/m2 + 110 g/m², 120 g/m2 + 130 g/m² |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Naturalny brąz / kolor z nadrukiem niestandardowym | Flet: | Flet B (obsługa dostosowywania fletu A/C/D/E/F/AB) |
| Używać: | Pakowanie kartonów, pudełka, pudełka wewnątrz wkładki, rękodzieło i tak dalej | Uszczelka: | W arkuszu lub rolce |
| Grubość: | 1mm do 4mm | Aplikacja: | Opakowania, okładki książek, puzzle |
| Podkreślić: | Podkładki z tektury falistej B,tektura falista jednostronna,trwała brązowa tektura opakowaniowa |
||
| Nazwa produktu | B Flute Jednostronne arkusze papieru falistego / podkładki faliste |
|---|---|
| Główna gramatura | 100 g/m² + 125 g/m² |
| Opcjonalna gramatura | 90 g/m2 + 110 g/m2, 110 g/m2 + 110 g/m², 120 g/m2 + 130 g/m² |
| Typ fletu | Flet B (obsługa dostosowywania fletu A/C/D/E/F/AB) |
| Rozmiar standardowy | 1/1,1/1,2/1,3/1,4/1,5/1,6 m * 50 m |
| Powierzchnia | Niepowlekany |
| Kolor | Naturalny brąz / kolor z nadrukiem niestandardowym |
| Formularz | Arkusze, podkładki, rolki |
Osoba kontaktowa: Mary
Tel: +8619902632027
FSC 635mm×914mm Wodoodporny papier C1S do pakowania żywności do pudełek na wynos
80 g 90 g Białe papiery wybielone o wilgotnej wytrzymałości do etykiet na butelki piwa
100 gm 300 gm Cyfrowa drukowanie laserowe Papier powlekany Gloss Matte Finishes Ream Pack FSC
230gsm 250gsm 300gsm C1S Biały karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80gsm Papier artystyczny C2S Papier powlekany 23 36" 20 30" Opakowanie ryzowe Karton powlekany
FSC 160gsm 225gsm 350gsm Papier Kraft spożywczej jakości PE Virgin do pudełek do pakowania i tektury
Wodotrzymałość Włókna Włókna Papier Kraft 70gm 80gm Dla Piwa Etykieta FSC
54G 56G Oddychająca, wodoodporna, woskowo powlekana torba ochronna, żółty papier zewnętrzny FSC