| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Sunxiang |
| Certificering: | FSC ISO SGS |
| Modelnummer: | SUNXIANG01 |
| Min. bestelaantal: | 1Ton |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Blad & broodjesverpakking |
| Levertijd: | 7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 6000 ton |
| Artikelnaam: | Meerkleurig structuurpapier | Gram: | 70g -250g |
|---|---|---|---|
| Grondstof: | 100% nieuwe houtpulp | Sollicitatie: | Verpakking, drukwerk, ambacht |
| Handelstermijn: | EXW FOB CFR CIF | Pakket: | In verpakking in plaat / rollen / ream |
| steekproef: | A4-formaat monsters | Hoeveelheid laden: | 18 ton per 20 voet/25 ton per 40 voet |
| Markeren: | FSC-geweven papieren omslag,meerkleurig boekbindend karton,120 gm bedekte kartonnen vellen |
||
| Productnaam | Getextureerd omslagpapier |
| Standaard gramgewicht | 110 g/m², 150 g/m² |
| Volledig gramgewichtbereik | 70 g/m² - 300 g/m² |
| Standaard maat | 72x102 cm |
| In reliëf gemaakte patronen | Leernerf, linnennerf, aangepaste patronen |
| Beschikbare kleuren | Lichtgeel, Hemelsblauw, Roze, Lichtgroen, Zilvergrijs, Lichtbruin, Geel, Oranje, Donkerblauw, Meerblauw, Rood, Donkergroen, Koffie, Wit, Zwart en meer |
| Verpakking | 100 / 125 / 200 / 250 vellen per riem |
| Monsterservice | Gratis monsters beschikbaar |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, PayPal |
| Verzendvoorwaarden | EXW, FOB-, CIF, CNF |
| Oppervlak | Ongecoat |
Contactpersoon: Mary
Tel.: +8619902632027
FSC 635 mm × 914 mm waterdicht C1S Art Food Wrapping Paper voor take-away dozen
80 g 90 g Wit natte sterkte gebleekt papier voor bierflessenetiketten
100 gr 128 gr 157 gr Wit gecoat karton Brilliant gecoat gezicht C2S Sofa papier 81x116cm
100 g/m² 300 g/m² Digitaal Laserprinten Gestreken Papier Glans Mat Afwerkingen Pak FSC
230 g/m² 250 g/m² 300 g/m² C1S wit karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80 gram C2S kunstpapier bedekt papier 23 36" 20 30" ream pack bedekt karton
Waterbestendig Kraftpapier 70 gsm 80 gsm Voor bierlabel FSC
54G 56G Adembare waterdichte, met was beklede beschermende zak Geel buitenpapier FSC