| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Sunxiang |
| Certificering: | FSC ISO SGS |
| Modelnummer: | SUNXIANG01 |
| Min. bestelaantal: | 1Ton |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Blad & broodjesverpakking |
| Levertijd: | 7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 6000 ton |
| Merk: | Sunxiang papier | Papieren naam: | Glitterpapier |
|---|---|---|---|
| Gsm: | 120 gsm, 150 gsm, 180 gsm, 200 gsm, 250 gsm | Maat: | 787×1092 mm (aanpasbaar) |
| Kleur: | Wit, Bruin, Roze, Koffie, enz. | Verpakking: | Roll of blad |
| Gebruik: | Luxe geschenk- en ambachtelijke verpakkingen, kunst- en doe-het-zelf-creaties | trefwoord: | Speciaal papier, glittercadeaupapier |
| Markeren: | Glitterfolie gekleurde papieren,glinsterende kaarten feest decoraties,aangepaste glitter cadeau papieren |
||
| Merk | Sunxiang-papier |
| Materiaal | 100% Houtpulp |
| Papiersoort | Machinegeglazuurd gecoat papier |
| Gramgewicht | 120 g/m² - 250 g/m² |
| Standaard maat | A4 297×210 mm |
| Aangepast formaat | 500×700 mm, 700×1000 mm en op maat gemaakte maten |
| Laag | Enkele laag |
| Certificering | ISO9001, SGS |
| MOQ | 2000 stuks |
| HS-code | 4802620000 |
| Oorsprong | China |
| Pakket | Karton- en palletverpakking |
Contactpersoon: Mary
Tel.: +8619902632027
FSC 635 mm × 914 mm waterdicht C1S Art Food Wrapping Paper voor take-away dozen
80 g 90 g Wit natte sterkte gebleekt papier voor bierflessenetiketten
100 gr 128 gr 157 gr Wit gecoat karton Brilliant gecoat gezicht C2S Sofa papier 81x116cm
100 g/m² 300 g/m² Digitaal Laserprinten Gestreken Papier Glans Mat Afwerkingen Pak FSC
230 g/m² 250 g/m² 300 g/m² C1S wit karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80 gram C2S kunstpapier bedekt papier 23 36" 20 30" ream pack bedekt karton
Waterbestendig Kraftpapier 70 gsm 80 gsm Voor bierlabel FSC
54G 56G Adembare waterdichte, met was beklede beschermende zak Geel buitenpapier FSC