| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Sunxiang |
| Certificering: | FSC ISO SGS |
| Modelnummer: | SUNXIANG01 |
| Min. bestelaantal: | 1Ton |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Blad & broodjesverpakking |
| Levertijd: | 7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 6000 ton |
| Productnaam: | Bruin kraftbord | Gsm: | 400 gsm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Bruin, enz | Gebruik: | Lunchboxen, maaltijdboxen |
| Verpakkingsformulier: | Haspel, blad, ream | Materiaal: | houtpulp |
| Maat: | 24“ x 36“ | steekproef: | Vrij in A4 |
| Markeren: | FSC-gecertificeerd kraftbord,400 gram bruin kraftpapier,Kraftplaat voor verpakkingsdoos |
||
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Productnaam | FSC-gecertificeerd 400 g bruin kraftbord (voor verpakkingsdozen) |
| Standaardgrammage | 400 gm (ideale dikte voor stevige verpakkingsdozen) |
| Aanpasbaar GSM | 90 - 440 g/m2 (aanpasbaar op basis van de vereisten van de verpakkingsdoos) |
| Materiaal | 100% maagdelijke houtpulp, gecertificeerd voor voedselkwaliteit (veilig voor direct contact met voedsel) |
| Kleur | Natuurlijke bruine kraft (klassiek, milieuvriendelijk uiterlijk voor verpakkingsdozen) |
| Productvorm | Platen en rollen (geschikt voor verschillende productieprocessen van verpakkingsdozen) |
| Standaard velgrootte | 24" × 36" (op maat gemaakte maten beschikbaar voor verschillende doos afmetingen) |
| Rolbreedte | 60 - 140 cm |
| Certificeringen | FSC, FDA, SGS goedgekeurd (voldoet aan wereldwijde normen voor voedselveiligheid en duurzaamheid) |
| MOQ | 5 ton |
| Laadhaven | Guangzhou / Shenzhen |
| Verpakkingsdoos Type | Specifieke toepassingen |
|---|---|
| Verpakkingsdozen voor levensmiddelen | Eenmalige lunchdozen, take-away-verpakkingen, bakkerijdozen, snackdozen, fruit/groentebakken |
| Retail & cadeaubon | milieuvriendelijke kartonnen, cadeaubonten voor snacks, gebak en voedselcadeaus |
| Specifieke verpakkingsdozen | Verpakkingsdozen voor horeca, voedseldozen voor luchtvaartmaatschappijen, institutionele voedselverpakkingen, dessertverpakkingen |
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Proefproef | Gratis A4-monsters beschikbaar (vracht ophalen) |
| Levertyd | 10 - 20 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden | T/T 30% aanbetaling, saldo 70% vóór verzending |
| Vervoer | Zeevracht en luchtvracht beschikbaar (flexibel voor bestellingen van bulkverpakkingsdozen) |
| Aanpassing | GSM, grootte, oppervlaktebehandeling kan worden aangepast aan uw verpakkingsdoos ontwerp |
Contactpersoon: Mary
Tel.: +8619902632027
FSC 635 mm × 914 mm waterdicht C1S Art Food Wrapping Paper voor take-away dozen
80 g 90 g Wit natte sterkte gebleekt papier voor bierflessenetiketten
100 gr 128 gr 157 gr Wit gecoat karton Brilliant gecoat gezicht C2S Sofa papier 81x116cm
100 g/m² 300 g/m² Digitaal Laserprinten Gestreken Papier Glans Mat Afwerkingen Pak FSC
230 g/m² 250 g/m² 300 g/m² C1S wit karton FSC 635mm 700mm 914mm 1000mm
FSC 80 gram C2S kunstpapier bedekt papier 23 36" 20 30" ream pack bedekt karton
Waterbestendig Kraftpapier 70 gsm 80 gsm Voor bierlabel FSC
54G 56G Adembare waterdichte, met was beklede beschermende zak Geel buitenpapier FSC